« »

Hotel Energie

Plzeňská 276/298, 150 00 Praha 5

Ubytování

Hotel Energie se nachází v 6. a 7. patře komplexu Energie v klidné lokalitě Praha 5 Motol v širším centru města. Hotel Energie nabízí ubytování v nově rekonstruovaných 4-lůžkových pokojích rodinného typu a 2-lůžkových pokojích. Všechny rodinné 4 lůžkové pokoje mají 2 oddělené ložnice. Součástí pokoje je kuchyňka a samostatné sociální zařízení. Dvoulůžkové komfortní pokoje mají kuchyňský kout a samostatné sociální zařízení se sprchou. Kuchyňka ve všech pokojích je vybavena mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a malou lednicí. 


Konferenční sál 

V komplexu ENERGIE je možné využít konferenční sál pro firemní akce, školení, či krátká pracovní jednání. Výhodou je výborná dopravní dostupnost jak pražskou MHD, tak autem s bezproblémovým parkováním. Sál má denní osvětlení, možno využít terasu i zahradu v areálu.

K dispozici je hlavní konferenční sál s maximální kapacitou 150 míst v divadelním uspořádání. Je možné využít také prostor restaurace, která nabízí až 100 míst.

Je zajištěn servis v průběhu jednání a realizace doprovodných akcí.

 

Dopravní dostupnost 

Dopravní spojení z Hotelu do centra města je rychlé a krátké. Zastávka METRO, BUS a TRAM je vzdálena 8 minut pěší chůze od Hotelu. Dálnice D5 a rychlostní silnice R6 je z Hotelu dostupná do 10 minut. Pražské Letiště Václava Havla je vzdáleno 15 minut.

 

Restaurace

Během pracovních dnů lze využít nekuřáckou restauraci s českou a mezinárodní kuchyní pro snídaně nebo obědy. Je možné zajistit catering pro skupiny dle individuálního přání i času, nebo doporučit restaurace v centru či blízkém okolí.

 

Kontaktní telefonrecepce 257 282 257
TOPlist